Neuerscheinungen  Belletristik  Krimi  roman  Fantasy  Gedichte/Kurzgeschichten  Markt der Ideen 

Reklama

Wspaniała okazja dla firm: Obejmijcie państwo patronat nad książką!!!

Otrzymaliśmy już wiele pochwał.
Chcielibyśmy serdecznie za nie podziękować.
Ten pomysł jest tak genialnie prosty i taki obiecujący, że będzie się sam napędzał – usłyszeliśmy. Dziękujemy za te słowa!
Też mamy taką nadzieję, szczególnie ze względu na naszych jeszcze nieznanych autorów.
Jesteśmy wprawdzie związkiem użyteczności publicznej i nie możemy czerpać zysków z naszej działalności, ale państwo lub państwa firma możecie stać się naszym partnerem i zyskać bardzo wiele na powodzeniu naszego projektu. To bardzo proste:
Może podoba się państwu nasz portal, ponieważ państwo sami próbowaliście już swoich sił jako autor na naszych stronach? A może był to ktoś z państwa krewnych lub przyjaciół?
Może związani jesteście państwo z jakąś firmą lub instytucją, która prowadzi działalność zarówno w Polsce jak i w Niemczech, albo też w jeszcze innych krajach?
Może popieracie państwo z zasady wszystkie projekty mające zbliżyć do siebie narody, ponieważ jest dla was ważne, abyśmy żyli w pokojowej i silnej Europie?
Może odkryliście już państwo przy przeglądaniu naszej strony swój ulubiony tekst?
Chcielibyśmy zaproponować państwu możliwość objęcia patronatu nad książką.

Jako patron książki możecie państwo pomóc młodym autorom i umożliwić im sukces międzynarodowy, a nie tylko w jednym kraju. Drogą do tego jest wsparcie tłumaczenia jego dzieła.
Jakie korzyści przyniesie to państwu? Możecie bezpłatnie zaprezentować siebie i swoją firmę na naszych stronach. Możecie również zareklamować się na organizowanych przez nas wieczorkach czytelniczych i innych imprezach. W książce, nad którą macie państwo patronat, otrzymacie stronę z reklamą w dwóch językach.
Państwa status, jako firmy wspierającej kulturę, może przynieść państwu wiele sympatii i korzyści w kontaktach z partnerami w interesach i klientami. Co powiedzielibyście państwo na taki pomysł: “państwa” książka mogłaby stać się ekskluzywnym prezentem państwa firmy dla wybranych klientów? Możecie ją też państwo sami wprowadzić do asortymentu swoich produktów. W ten sposób możecie mieć wpływ na wprowadzenie jej na rynek i przyczynić się w dużym stopniu do sukcesu. Wyobraźcie sobie, że macie dobry zmysł i „państwa” książka staje się bestsellerem sprzedającym się w milionach egzemplarzy! To byłby wspaniały sukces za jedną drobną sumę.

Napiszcie państwo do nas, jeśli jesteście zainteresowani patronatem nad książką. Zdradźcie nam, co jest państwa faworytem. My poinformujemy państwa, jaki jest koszt profesjonalnego tłumaczenia i sami zajmiemy się tym, żeby „państwa“ książka ukazała się nie tylko w obu językach, ale też jako specjalne wydanie dwujęzyczne (po lewej stronie w języku oryginału, po prawej w tłumaczeniu). W ten sposób małym kosztem poniesionym na dobry cel uzyskacie ogromne korzyści dla wszystkich zainteresowanych.

Drobne pomysły mogą zmienić świat.
Jeśli interesujecie się państwo kulturą, chętnie czytacie albo piszecie, jeśli chcecie wesprzeć projekt mający na celu zbliżenie narodów, albo jeśli ten pomysł po prostu się państwu podoba….
Przyłączcie się do nas!!!

literaturdepot@literaturdepot.eu

Redakcja